PREČU ATGRIEŠANA/MAIŅA

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 “Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāra dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci pārdevējam.

Nododot atpakaļ preci, tai jābūt nelietotai un ar ražotāja oriģinālajām birkām. Saskaņā ar PTAL 12.panta 6. daļu, Pircējs ir atbildīgs par atgrieztās preces saglabāšanu tādā pat stāvoklī kā tā tika saņemta. Precēm jābūt nelietotām.

Preces netiek pieņemtas atpakaļ šādos gadījumos:

  • Prece ir lietota;
  • Prece ir bez orģinālajām birkām un iepakojuma;
  • Ja defekts radies, izmantojot preci tādiem mērķiem, kam tā nav paredzēta;
      
Pirms preces atgriešanas nepieciešams iesniegt uz e-pastu [email protected] iesniegumu par preču atgriešanu. Pēc Jūsu iesnieguma saņemšanas nosūtīsim Atteikuma tiesību veidlapu. Prece kopā ar aizpildītu preču atgriešanas veidlapu (sk. zemāk) jānosūta mums.

Piegādes izdevumus par atgrieztu preci sedz Pircējs. Nauda par atgrieztu preci tiks ieskaitīta Jūsu bankas kontā 14 (četrpadsmit) kalendāra dienu laikā (ja prece atbilst līguma noteikumiem), skaitot no preces saņemšanas brīža.

Gadījumos, kad tiek atgriezta prece, kam ir konstatēts ražošanas brāķis, Pārdevējs  kompensē Pircējam izdevumus par preci un preces atgriešanas izdevumus 100% apmērā.

Lai preces atgrieztu, izprintējiet un aizpildiet atgriešanas veidlapu un nosūtiet kopā ar preci uz zemāk norādīto adresi.

Preču atgriešanas adrese, sūtot ar Latvijas pasta starpniecību kā vienkāršu sūtījumu: Labas lampas, Dzegužu iela 4, Rīga, LV-1007, tālr.+371 25344575